يکشنبه, 7 خرداد 1402
 • EN
 • ساعت : ۷:۳۱:۵۱
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ 
    /  6
تجلیل و تكریم از فرزندان شاهد شاغل در شركت پتروشیمی شیراز

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی شیراز مراسم تجلیل و تکریم از فرزندان شاهد شاغل در شرکت پتروشمی شیراز به مناسبت روز 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا با حضور مهندس حیدرنیا مدیرعامل محترم شرکت و دیگر مدیران برگزار گردید.

در این جلسه مهندس حیدرنیا ضمن تقدیر از خدمات و فعالیت های ارزنده فرزندان شهداء طی سخنانی اظهار داشتند :

 امروز خرسندم که فرصتی پیش آمد تا بتوانم در جمع شما یادگاران هشت سال دفاع مقدس باشم و خدا را شاکرم که خادم فرزندان شاهد در این شرکت هستم ، داشتن فرزندانی پاک و خدمتگزار به نظام جمهوری اسلامي ثمره جانفشانی پدران شماست .

وی در ادامه بیان کردند : هرچند ایثار و مجاهدت این بزرگواران به هیچ وجه قابل جبران نیست اما تلاش ما در شرکت پتروشیمی شیراز این است که از هر آنچه برای این عزیزان می توانیم انجام دهیم هیچ دریغی نکنیم.

وی افزود: شما به عنوان یادگاران شهدا باید بدانيد رفتار؛ تعهد و کارکردن فرزند شهدا باید الگویی براي دیگران باشد چرا که شما بهتر از دیگران می دانید براي این نظام و انقلاب چه خون هایی ریخته شده است و انتظاری که از شما می رود نسبت به دیگران بیشتر است.

در ادامه این  جلسه فرزندان معزز شاهد شاغل درشرکت به بيان پاره اي ازمشکلات و درخواست هاي خود پرداخته و مدیر عامل محترم شرکت نيز با سعه صدر به سئوالات مورد نظر پاسخ گفته و دستور پیگیری دادند .

در پایان این مراسم از فرزندان شاهد حاضر در این جلسه با اهدا لوح و تقدیم هدایایی تقدیربه عمل آمد.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.14.0
  V5.7.14.0